2023.05.17
All in all the dental treatment was very good and very professional and I am very happy with the whole process and with the results. Thank you.

Omar H.

2023.06.29
Didelis ačiū daktarei Justinai už rūpestį ir profesionalumą. Nuo šiol galėsiu drąsiai šypsotis!

Jekaterina T.

2022.09.27
Dėkojame gydytojai Rūtai už nuoširdų dėmesį, laiką, kantrybę. Vaikai pas Rūtą ir nebijo, ir nori būti odontologais.Ačiū!

Paulius ir Povilas

2022.09.15
Be galo dėkingas esu Amicus Dentis personalui ir ypač dėkui dr. Vytautui už nepriekaištingą ir profesionalų dantų gydymą. Tobulas darbas.

Tomas V.

2022.09.07
Ačiū gydytojui Vytautui, linkiu ilgų darbo metų! Merginoms vienodomis suknelėmis taip pat ačiū, Jūs super malonios!

Amžinai Jūsų Rita

2021.06.30
Per savo ilgą, kelerių metų kelionę svajonių šypsenos link, teko aplankyti ir skirtingų klinikų, ir sutikti daug gydytojų, tačiau tik paskui gydytoją Justiną sekčiau nors ir į pasaulio kraštą. Esu be galo dėkinga jai, visiems klinikos specialistams ir registratūros merginoms, kurių maloni šypsena ir dėmesys priverčia pasijusti kaip namie, vos pravėrus klinikos duris

Gintarė T.

2021.07.13
Viso dantų gydymo metu, o jis užtruko beveik metus, jaučiausi labai puikiai. Klinikoje puiki atmosfera, administratorės paslaugiai visada rasdavo tinkamą laiką, gydytoja Justina savo srities profesionalė, mano akimis angelas žemėje. Pirma gydytoja per visą mano gyvenimą, kuri taip kruopščiai atlieka savo darbą. Ji visada patars, rekomenduos, pasidomės gijimo eiga. O dirbdama atrodo net nemoka padaryti skaudžiai. Pačios šilčiausios emocijos gydant ir protezuojant dantis.Gydomės ir prižiūrime dantis dabar jau visa šeima šioje klinikoje. Joje taip pat labai puiki higienistė Brigita bei vaikų gydytoja Lina. Joms didžiausios rekomendacijos.Artimiausiu metu, net neplanuojame keisti klinikos. Kol joje dirbs tokie puikūs specialistai, savo srities profesionalai - būsime jos lankytojais ir pacientais. Nes čia visada malonu sugrįžti, čia malonu būti, čia malonu džiaugtis rezultatu.Praėjo daugiau nei pusę metų po mano gydymo ir dantų protezavimo, o aš iki šiol žiūrėdama į veidrodį labai džiaugiuosi tokiu puikiu rezultatu. Pagaliau galiu plačiai šypsotis ir džiaugtis gyvenimu.Ačiū, kad esate!!!

Agnieška R.

2022.07.12
Teko gydyti sudėtingą atvejį, bet profesionalus viso klinikos personalo darbas, ramus ir padrąsinantis elgesys, asmeninis dėmesys labai palengvino procesą ir nuramino. Ačiū!

Vaida P.

2021.06.23
Mūsų trijų metų dukrai Amicus dentis klinikoje buvo išrautas vienas dantis ir suplombuoti du kiti dantys vieno vizito metu su sedacija. Procedūra praėjo sėkmingai, mano nuostabai vaikas neverkė, noriai ėjo pas gydytoją ir po procedūros liko tik teigiami įspūdžiai. Kitą dieną iš klinikos paskambino pasiteirauti vaiko sveikata, kas maloniai nustebino. Tad labai džiaugiamės pasirinkę šią kliniką!

Oksana D.

2021.04.16
Выражаю огромную благодарность всему коллективу Amicus dentis за профессионализм, внимание, терпение и душевность. Вы молодцы! Желаю процветания и успехов.

Marina I.

2021.03.16
Viskas puiku, sutvarkė dantis puikiai! :))

T. Kučinskas

2021.02.15
Apie paslaugas tik geriausi žodžiai, kaip sakiau daktarei Justinai, kad ji ne tik suteikė laisvę šypsotis, tačiau ir sumažino paranojišką baimę šios srities specialistams.

Ingrida Č.

2021.02.09
Gydymas praėjo puikiai! Buvo lengva pasitikėti gydytoja ir jos rekomendacijomis, žinojau, kad esu gerose rankose. Taip pat labai džiaugiuosi, kad procedūros buvo atliktos greitai, vos kelių savaičių bėgyje.

Dominyka R.

2021.02.04
Labai dėkui visam kolektyvui už rūpestį ir mano gražią šypseną. Geros Jums kloties.

Nijolė J.

2020.11.24
Esu patenkinta registratūros darbuotojomis, o labiausiai odontologo Vytauto Tamošiūno dantų protezavimu, darbų paruošimu. Tai gerai išmanantis ir puikiai atliekantis savo darbą specialistas. Ačiū labai.

S. V.

2020.11.20
Labai džiaugiuosi pasirinkdama šią kliniką. Teko aplankyti daug klinikų, bet šioje pastebėjau didelį profesionalumą, rūpestingumą, atsižvelgimą į kliento nuomonę ir atsidavimą tam, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas! Ačiū! Žinosiu, kur galėsiu grįžti ir ką galėsiu rekomenduoti kitiems :)

Julija J.

2020.11.17
Nuoširdžiai dėkoju gerb. gyd. Justinai Jakutienei už suteiktą galimybę vėl laisvai šypsotis! Justinos „auksinės“ rankelės kuria stebuklus! Taip pat dėkoju visam personalui už malonų priėmimą, bendravimą ir rūpestį. Esate tikri profesionalai! Buvo smagu ir nei kiek nebaisu;)

2020.10.16
Vienos maloniausių, kiek teko sutikti administratorių, pasitinka ir išlydi su šypsena, visada atskambina, pasiūlo alternatyvas! Ačiū Joms, jos yra jūsų veidas!

Vaida R.

2020.11.04
Nuoširdžiai dėkoju už puikų aptarnavimą, malonų bendravimą ir suteiktas aukščiausio lygio dantukų gydymo ir priežiūros paslaugas.

R. V.

2021.07.12
Dėkoju visiems klinikos žmonėms prisidėjusiems prie mano naujos šypsenos.Pirmiausiai gydytojai Justinai, kurios profesionalumas ir švelnus rūpestis išsklaido bet kokias baimes sėdantis į odontologo kėdę. Gydytojo Vytauto ramybė ir pasitikėjimas veikia ko gero labiau, nei bet kokie nuskausminamieji. Netgi Brigita atlikdama higieną, sugeba taip „užkalbėti dantį“, kad ta nemaloni procedūra tampa visai atraktyvi ir, pasirodo, labai reikalinga. Mergaitės registratūroje, jūs tikrai stipri palaikymo komanda , jūsų dėmesys tikrai labai padeda.Mielieji „Amicus Dentis" žmonės, dėkoju jums visiems už nuoširdų rūpestį ir profesionalų darbą.Tegul jums visiems sekasi jūsų darbe, tegul visos jūsų sukurtos arba atkurtos šypsenos nepaliaujamai jus džiugina. Būkite sveiki ir laimingi.O man ramu, kad mano šeima patikimose jūsų rankose.

Daiva Š.

2020.10.09
Thanks for all team job and your smile.Merci beaucoup.

Jacky C.

2020.10.08
Nuoširdus Ačiū už kvalifikuotai atliktą darbą ir grąžintą šypseną Justinai, o malonų aptarnavimą ir atidumą - visam personalui.

Violeta V.

2020.10.08
Nuostabi aplinka ir personalas. Gydytojai tikri profesionalai. Ačiū!

Gintarė

2020.09.18
Didžiausios rekomendacijos! Puiki klinika, dėmesingas personalas, neskausminga ir informatyvi burnos higienos procedūra. Ačiū!

Aurimas D.

2020.09.18
Labai džiaugiamės, kad yra tokia klinika ir gydytojas - Vytautas. Linkime sėkmės, daug pacientų. Gydytojas tikrai labai įsiklauso ir paskiria tinkamiausią gydymą. Tikimės gydytojas ir toliau gydys savo pacientus! Arba sugrįš po kurio laiko !!! :)

Jelena P.

2020.09.10
Visam kolektyvui didelis DĖKUI! Profesionalus darbas ir malonus aptarnavimas. Ačiū!

Aušra T.

2020.06.19
Labai profesionali, rūpestinga ir gera gydytoja Justina. Esu labai patenkinta galutiniu rezultatu. Visas aptarnavimas malonus ir sklandus. Labai dėkoju visiems! Ačiū! :)

Monika

2020.03.12
Pati geriausia klinika! Tiek vaikams, tiek suaugusiems, tiek "suaugusiems vaikams" :)

Jūratė B.

2019.12.31
Ačiū, visada malonu apsilankyti. Puikus aptarnavimas, kompetetingi specialistai.

Tomas D.

2019.11.11
Ačiū už profesionalią burnos higieną ir kasdienės priežiūros patarimus klinikos gyd. Brigitai! Už svetingumą ir gerą nuotaiką ačiū administratorėms!

Melita N.

2019.10.01
Nuoširdžiai dėkoju Amicus Dentis komandai. Tokio profesionalumo, nuoširdumo ir meilės savo darbui rasi ne visur. Čia lankiausi virš trijų metų, ir sugrįšiu dar (jei prireiks) :). Džiaugiuosi savo natūraliai atrodančia šypsena. Ačiū dar kartą!

Julija S.

2019.09.16
Patys geriausi ir rūpestingiausi gydytojai. Kiekvieną kartą jaučiuosi saugiai, net dingo dantisto kėdės baimė :)

Neringa

2019.09.09
Malonūs gydytojai. Viską paaiškina, pasiūlo geriausius ir moderniausius sprendimo būdus. Gali išspręsti visas problemas.

Česlav V.

2019.08.06
Esu labai patenkinta, ne tik aš bet ir mano vyras, gydytoja Justina puiki specialistė, tobulai bendraujanti ir išsamiai pateikianti informaciją, neturiu nei vieno priekaišto dėl aptarnavimo kokybės. Rekomenduoju šimtų dešimt procentų. :)

Viktorija

2019.07.12
Labai norėčiau padėkoti odontologei Justinai Jakutienei už iš tiesų nepaprastai gražų, kruopštų darbą - tiesiog tobulai sutvarkytą ir mano veidui gražintą šypseną. Šypsena iš tiesų keičia viską, požiūrį į save, santykius su kitais, imi patikti ir net imi norėti patikti ir žinai, kad dabar gali :) Man buvo be galo malonu bendrauti su gydytoja, nuo pat pradžių buvo viskas aišku, suprantama, komfortiška, na ir rezultatas nuostabus. Ačiū už viską!

Margarita

2019.06.28
Gydytoja Justina Jakutienė savo profesijos profesionalė, atliekanti darbą su dideliu atsidavimu ir begaliniu kruopštumu. Dantis sutvarkė nuostabiai. Esu daugiau nei laiminga. Didelis ačiū!

Marina M.

2019.05.31
Profesionali konsultacija ir paslaugos, dėmesys klientui. Esu dėkinga klinikos specialistams už greitą, kokybišką gydymą.

Daiva O.

2019.05.29
Labai įdomu, ten vaikai gali žiūrėti filmukus kol taiso dantukus, gaunama žaisliukus.

Ignė V., 10 metų

2019.05.29
Labai įdomu, ten vaikai gali žiūrėti filmukus kol taiso dantukus, gaunama žaisliukus.

Ignė V., 10 metų

2019.05.15
Dėkojam klinikos gyd. Vytautui Tamošiūnui ir visai komandai už nuoširdumą, profesionalumą, tobulą aptarnavimą. Sėkmės Jums!!!

M.

2019.04.29
Labai ačiū Gerb. gydytojui Vytautui ir jo asistentei, kad jie visada laukia ir malonu kai iš klinikos išeini patenkintas. Gerų dienų visiems kas dirba klinikoje. IKI :)

Audronė L.

2019.03.28
Labai gerai kai gydytoja komentuoja ką daro, tuomet jautiesi saugiau, žinai ko laukti, ko tikėtis. Būtų gerai žinoti ko tikėtis artėjančio (kito) vizito metu. Taip pat, labai gera priminimų sistema ir labai malonios priėmime dirbančios merginos :)

Aistė J.

2019.03.14
Jūs galite pasirinkti iš dešimčių stomatologinių klinikų su puikiais specialistais ir įranga, be to palyginus su kainomis kitose šalyse beveik už dyką. Kaina ir kokybė žinoma svarbu, bet tikras pasirinkimas mūsų šalyje yra ne kaina ar kokybė, o kaip jūs jausitės emocionaliai gydimo procese. Ypač jeigu jums reikalingas tęstinis gydymas.

Gediminas

2019.02.22

Nebebijau eiti pas dantistus! Ačiū profesionalėms už rūpestingumą ir informatyvų gydymą. 5*/5 :)

Gintarė M.

2019.02.21
Ačiū! Puiki klinika, malonus aptarnavimas. Baimės odontologams nebeliko :) Sėkmės!

Antanas R.

2019.02.14
Kaip ir kiekvieną kartą apsilankius šioje klinikoje esu labai maloniai nustebinta. Įvertinus danties buklę visuomet yra pasitariama ir detaliai nupasakojama kas bus atliekama toliau,ko pasekoje paslaugų kokybe ir gydytojų profesionalumu yra visiškai nebeabejojama. Eilininį kartą ačiū už puikiai išspręstą problemą sėkmės visam šauniam kolektyvui.

Agnė R.

2018.12.11
Noriu pasakyti nuoširdžiausią AČIŪ „Amicus Dentis” komandai, o ypač Justinai. Atsitikus nelaimei su dantim skambinau į visas klinikas iš eilės ir man labai pasisekė, kad patekau būtent į Jūsų kliniką ir mane priėmėte tą pačią dieną. Iki šiol atsimenu Justinos žodžius per pirmą susitikimą: „Nepergyvenkite, šiandien išeisite su dantuku!”, man kitą dieną buvo gimtadienis, tai todėl buvo labai skubu ir svarbu susitvarkyti.

Natalija

2019.02.13
Viskas labai profesionalu. Nuo aptarnavimo iki gydimo. Labai rekomenduoju

Gintautė

2018.11.28
Atvykau į kliniką pagal rekomendaciją. Reikėjo keisti viršutinių dantų plokštelę. Gydytoja Justina apžiūrėjo ir davė daug vertingų patarimų. Pasinaudojau jais ir esu labai patenkinta visu atliktu darbu. Taip pat burnos higienos specialistė Brigita puikiai dirba su pacientais. Gydymo metu nejaučiau jokio skausmo, todėl visada išeidavau su šypsena. O klinikos administratorės visada maloniai aptarnaudavo. Rekomenduosiu Amicus Dentis savo draugams!

Teresė

2018.10.12
Labai džiaugiuosi atradusi Amicus Dentis kliniką! Buvau iš tų žmonių, kuriems mintys apie dantų taisymą neleisdavo užmigti, o vizitą stomatologijos klinikoje prisimindavau kaip didžiausią katastrofą dar ne vienerius metus po jo. Niekada netikėjau, kad apsilankymas pas stomatologą gali tapti įprasta, streso nekeliančia procedūra.


Domantė

2017.01.25
Tobula klinika! Net nežinau ką reikėtų pagerinti, gal per higieną visos burnos užšaldymas :). Personalas - ypač malonus. Jei būna stresinė diena, tai čia tampa atsipalaidavimo vieta. Visą gyvenimą bijojau dantistų, bet čia yra utopija - ši klinika išimtis. Lankiausi daugybėje, bet ši geriausia. Kur brangesnė klinika, ten ir personalas labiau pasikėlęs. O Jūsų klinikoje ir kaina, ir bendravimas, ir aplinka - niekam neturiu priekaištų. Aišku, pigiau visada norėtųsi. Prabangi pramoga - dantistai, bet Jūs tikrai pramoga. Čia VISADA gera ir jauku. Stresą jaučiau gal tik per pirmąjį kartą, Daugiau niekada. Ateinu su malonumu ! Gal tik pinigai be malonumo byra. Bet svarbiausia juk santykiai! Visiems rekomenduoju Jūsų kliniką, tuoj čia atsivesiu ir sesę.

Fausta

2018.09.18
Implantacijos procesas man nebuvo naujiena, todėl esu labai nustebusi visiškai kitu procesu, aptarnavimo kokybe. Viskas vyko sklandžiai, ir galutiniu rezultatu esu labai patenkinta. Dėkui už puikų darbą visam personalui. P.S. pirmą kartą implantacijos procesas buvo kitoje klinikoje.

S.R

2018.04.12
Gydytojos Justinos darbu esu visiškai patenkintas. Viskas buvo atlikta labai kruopščiai, estetiškai gražiai ir kol kas panašu, kad kokybiškai. Gydytoja dirba pagal aukščiausius aptarnavimo standartus, viskas super.

Pilypas

2018.05.17
Pasirinkau kliniką ir odontologą pagal dukros patarimą, kuri tik konsultavosi šioje klinikoje. Labai malonus ir dėmesingas aptarnavimas su komentarais gydymo metu, patarimais, profesionaliais pasiūlymais. Jūsų paslaugas būtinai rekomenduosiu savo pažįstamiems.

Ana N.

2018.03.02
Didelė padėka gyd. Vytautui už visiškai neskausmingą dantų gydymą bei implantavimą. Esu labai patenkinta Jūsų kokybišku darbu bei apsisprendimu dėl implanto.

Ona K.

2018.01.17
Ilgai svarstėme, kur gydyti savo berniuką. Kolegos rekomendavo gydytoją Brigitą. Tikrai nenuvylė, kadangi gydytoja tikrai maloni, greitai rado bendrą kalbą su vaiku. Kolkas be baimės ir su noru einame į konsultacijas.

Mama Aušra

2017.12.06
Man buvo atliktas kompleksinis gydymas, kurio pagrindinė dalis buvo estetinis dantų atstatymas. Labai profesionali komanda, o be to, labai miela bendravime. Ypatingai noriu padėkoti gydytojai Justinai – už švelnumą ir nuoširdumą. Rekomenduoju kiekvienam. Esu lankiusis pas įvairius gydytojus, o čia sutikau geriausius. Ačiū! (vertimas iš lenkų kalbos).

Patrycja S.

2017.10.16
Labai norėčiau padėkoti gyd. Vytautui ir jo asistentei už nuostabų darbą – esu labai patenkinta rezultatu ir, žinoma, labai dėkinga už greitą ir kokybišką darbą. Būtinai visiems rekomenduosiu ir dar ne kartą grįšiu pas Jus!

Aurelija B..

2017.09.04
Nuoširdžiausia padėka visam klinikos kolektyvui, ypatingai gydytojui Vytautui (kurio dėka vėl galiu šypsotis)! Ačiū už nuoširdumą, ačiū už profesionalumą, ačiū už palaikymą ir rūpestį. Jūsų kolektyvo dėka nebebijau odontologų :)Nuoširdžiai dėkinga.

Inga

2017.08.17
Vienareikšmiškai geriausia klinika, kurioje yra tekę lankytis. Gydytojo Vytauto profesionalumas kelia absoliutų pasitikėjimą ir garantuoja tolimesnį lojalumą. Didelis ačiū ir iki pasimatymo. Sėkmės!

Jurgita J.

2017.08.14
Klinikoje dirba geri specialistai. Visada viskas vyksta sklandžiai, be jokios įtampos. Jaučiasi gydytojų nuoširdumas bei atsidavimas darbui. Džiaugiuosi atradusi tokią kliniką.

J.V.

2017.06.27
Žinoma, kad esu labai patenkinta Jūsų klinikos darbu! Daugiausia mane globojo gyd. Justina. Ji išmokė nugalėti baimę, nes labai švelniai nuskausmindavo. Labai dėkoju anesteziologui, burnos chirurgui, gyd. Brigitai, asistentei Mildai ir administratorių duetui :)


Su pagarba, pacientė Inga K.

2017.05.28
Norėčiau padėkoti gyd. Raimondai Ustilienei už labai puikiai ir greitai atliktą darbą bei išsamų danties būklės paaiškinimą.

Ilona Z.

2017.04.19
Labai džiaugiuosi, jog šioje klinikoje turėjau galimybę susitvarkyti dantis taikaint intraveninę sedaciją. Kadangi turiu didelę stomatologų baimę, džiaugiuosi, kad klinikos kolektyvas padėjo viską išspręsti greitai ir profesionaliai.

Domas

2017.02.28
I am very pleased with treatment and result. And I am very impressed of your service for patients. You are very responsible and professional.

Cyris B. (Sweden)

2017.02.02
Puiki klinika, puikūs darbuotojai.

A.P

2017.02.02
Padėka gyd. Vytautui už greitai ir kokybiškai įsriegtus implantus. Galutinis rezultatas džiugina kiekvieną dieną, kad galiu pagaliau mėgautis maistu.

Jonas K.

2017.01.25
Mes norim padėkoti už išsaugotus Emilijos dantukus ir žadame draugauti ir toliau atskrendant pasitikrinti :) Esam labai dėkingi už gerą ir malonų aptarnavimą, prisitaikymą prie kliento ir puikų Jūsų komandos darbą! Ačiū labai :)

Erika G.

2017.01.15
Negalėjau net įsivaizduoti kaip odontologija toli pažengus į priekį. Nuo vaikystės turiu baimę lankytis pas odontologus, todėl ilgą laiką vizitai buvo atidėliojami kol padėtis pasidarė labai prasta. Šioje klinikoje buvo patarta gydytis su sedacija - tai yra mano gyvenimo atradimas :)

2016.12.22
Visada grįždama šventėms apsilankau pas gyd. Vytautą ir noriu padėkoti už duodamus patarimus ir pabarimus, ko pasekoje mano dantys man kelia vis mažiau rūpesčių.

Agnė

2016.12.19
Esame labai dėkingi, kad taip greitai sureagavote į mūsų prašymą dėl skubaus vaikučio dantukų gydymo su narkoze. Per dieną buvo viskas suorganizuota ir visi devyni dantukai sugydyti iškart. Ačiū visam kolektyvui dar kartą.

J.

2016.11.25
Dėkoju daktarei Justinai už malonų priėmimą ir gerus patarimus. Administratorėms - už malonų bendravimą. Linkiu, kad ši klinika ilgai gyvuotų ir blogų pacientų nebūtų. Už viską dėkoju.

Gintarė M.

2015.10.12
Ilgą laiką kompleksavau dėl negražių savo dantų. Po kelių apsilankymų Jūsų klinikoje mano savijauta pasikeitė. Didelį ačiū sakau gyd. Justinai, endodontei Raimondai ir visam Jūsų kolektyvui už puikų ir malonų aptarnavimą. Turiu tai, apie ką svajojau labai ilgai – gražius ir sveikus dantis

2015.09.22
Profesionali klinika su šauniu kolektyvu! Ačiū Jums labai už nuostabią šypseną. Rekomenduosiu visiems savo draugams! Sėkmės Jums!

2015.07.03
Puiki klinika! Nuostabus personalas ir gydytojai. Anksčiau labai bijojau žmonių baltais chalatais, kurie lenda tau į burną, bet dabar galiu be baimės atverti burną ir parodyti savo nuostabius baltus dantis prieš „Amicus Dentis“ gydytojus ir ypač gyd. Justiną Jakutienę.

Romualdas

2015.09.20
Ačiū gydytojui Vytautui Tamošiūnui už galimybę nuo šiol daugiau šypsotis. :)

Mečislavas

Čia gimsta šypsenos... Amicus dentis

2022.07.28
Esu be galo dėkinga ypatingai šiltam ir profesionaliam Amicus dentis kolektyvui! Gydytoja Justina labai jautri, stirpi specialistė, kurios rankose jaučiausi saugi ir rami. Asistentė bei administratorės taip pat vertos didžiulių komplimentų :)Šauni kompanija! Ačiū ir gyvuokite! Sėkmės Jums!

Jurgita K.

2022.08.18
Dėkoju gydytojui Vytautui už švelnų, dėmesingą gydymą! Ir optimizmą!

Agnė B.