M. K. Čiurlionio g. 19 Vilnius +370 644 77447
M. K. Čiurlionio g. 19 Vilnius +370 644 77447
Amicus Dentis | Atsiliepimai

Klientų atsiliepimai

2022.09.27

Dėkojame gydytojai Rūtai už nuoširdų dėmesį, laiką, kantrybę. Vaikai pas Rūtą ir nebijo, ir nori būti odontologais.
Ačiū!

Paulius ir Povilas
2022.09.15

Be galo dėkingas esu Amicus Dentis personalui ir ypač dėkui dr. Vytautui už nepriekaištingą ir profesionalų dantų gydymą. Tobulas darbas.

Tomas Volungevičius
2022.09.07

Ačiū gydytojui Vytautui, linkiu ilgų darbo metų! Merginoms vienodomis suknelėmis taip pat ačiū, Jūs super malonios!
Amžinai Jūsų Rita

Rita
2022.08.23

Norime padėkoti už vaikų odontologės Ramintos ir jos padėjėjos darbą ❤️👏.Džiaugiamės atradę jūsų kliniką🙏🏻.Jūsų dėka vaikas nebebijo odontologų ,visada laukia su nekantrumu kada apsilankys pas jus 🙌..Džiugu, kad Lietuvoje dirba gerai savo darbą išmanantys specialistai, pradedant nuo pasirinkimo registratūroje ir baigiant išėjimu su maža staigmenėlę po dantukų taisymo 👏Ačiū ❤️ Visada gera sugrįžti pas jus 👍Sėkmės darbuose ,Jus NEREALŪS🥰

Agnė V.
2022.08.18

Dėkoju gydytojui Vytautui už švelnų, dėmesingą gydymą! Ir optimizmą!

Agnė B.
2022.08.09

Ačiū Jūsų klinikai :) Ačiū gyd. Vytautui.
Sėkmės Jums!

Vilma B.
2022.08.08

Ačiū. Puiki ortodontė ir dėmesingas personalas.
Sėkmės Jums.

Danutė B.
2022.07.28

Esu be galo dėkinga ypatingai šiltam ir profesionaliam Amicus dentis kolektyvui! Gydytoja Justina labai jautri, stirpi specialistė, kurios rankose jaučiausi saugi ir rami. Asistentė bei administratorės taip pat vertos didžiulių komplimentų :)
Šauni kompanija! Ačiū ir gyvuokite! Sėkmės Jums!

Jurgita K.
2022.07.12

Teko gydyti sudėtingą atvejį, bet profesionalus viso klinikos personalo darbas, ramus ir padrąsinantis elgesys, asmeninis dėmesys labai palengvino procesą ir nuramino. Ačiū!

Vaida P.
2022.05.10

Noriu iš visos širdies padėkoti gydytojai Justinai už gražią šypseną. Justina nuostabi specialistė ir šiltas žmogus. Įsiklauso į jūsų norus ir parenka patį geriausią gydymo būdą. Taip pat noriu padėkoti vaikų gydytojai Rūtai, Jūsų dėka vaikas nustojo bijoti gydyti dantis. Administratorės labai malonios, visada pasitinka su šypsena. Amicus dentis geriausias mūsų šeimos atradimas.

Alina S.
2021.07.13

Viso dantų gydymo metu, o jis užtruko beveik metus, jaučiausi labai puikiai. Klinikoje puiki atmosfera, administratorės paslaugiai visada rasdavo tinkamą laiką, gydytoja Justina savo srities profesionalė, mano akimis angelas žemėje. Pirma gydytoja per visą mano gyvenimą, kuri taip kruopščiai atlieka savo darbą. Ji visada patars, rekomenduos, pasidomės gijimo eiga. O dirbdama atrodo net nemoka padaryti skaudžiai. Pačios šilčiausios emocijos gydant ir protezuojant dantis.
Gydomės ir prižiūrime dantis dabar jau visa šeima šioje klinikoje. Joje taip pat labai puiki higienistė Brigita bei vaikų gydytoja Lina. Joms didžiausios rekomendacijos.
Artimiausiu metu, net neplanuojame keisti klinikos. Kol joje dirbs tokie puikūs specialistai, savo srities profesionalai - būsime jos lankytojais ir pacientais. Nes čia visada malonu sugrįžti, čia malonu būti, čia malonu džiaugtis rezultatu.
Praėjo daugiau nei pusę metų po mano gydymo ir dantų protezavimo, o aš iki šiol žiūrėdama į veidrodį labai džiaugiuosi tokiu puikiu rezultatu. Pagaliau galiu plačiai šypsotis ir džiaugtis gyvenimu.
Ačiū, kad esate!!!

Agnieška R.
2021.07.12

Dėkoju visiems klinikos žmonėms prisidėjusiems prie mano naujos šypsenos.
Pirmiausiai gydytojai Justinai, kurios profesionalumas ir švelnus rūpestis išsklaido bet kokias baimes sėdantis į odontologo kėdę. Gydytojo Vytauto ramybė ir pasitikėjimas veikia ko gero labiau, nei bet kokie nuskausminamieji. Netgi Brigita atlikdama higieną, sugeba taip „užkalbėti dantį“, kad ta nemaloni procedūra tampa visai atraktyvi ir, pasirodo, labai reikalinga. Mergaitės registratūroje, jūs tikrai stipri palaikymo komanda , jūsų dėmesys tikrai labai padeda.
Mielieji „Amicus Dentis" žmonės, dėkoju jums visiems už nuoširdų rūpestį ir profesionalų darbą.
Tegul jums visiems sekasi jūsų darbe, tegul visos jūsų sukurtos arba atkurtos šypsenos nepaliaujamai jus džiugina. Būkite sveiki ir laimingi.
O man ramu, kad mano šeima patikimose jūsų rankose.

Daiva Š.
2021.06.30

Per savo ilgą, kelerių metų kelionę svajonių šypsenos link, teko aplankyti ir skirtingų klinikų, ir sutikti daug gydytojų, tačiau tik paskui gydytoją Justiną sekčiau nors ir į pasaulio kraštą. Esu be galo dėkinga jai, visiems klinikos specialistams ir registratūros merginoms, kurių maloni šypsena ir dėmesys priverčia pasijusti kaip namie, vos pravėrus klinikos duris.

Gintarė T.
2021.06.23

Mūsų trijų metų dukrai Amicus dentis klinikoje buvo išrautas vienas dantis ir suplombuoti du kiti dantys vieno vizito metu su sedacija. Procedūra praėjo sėkmingai, mano nuostabai vaikas neverkė, noriai ėjo pas gydytoją ir po procedūros liko tik teigiami įspūdžiai. Kitą dieną iš klinikos paskambino pasiteirauti vaiko sveikata, kas maloniai nustebino. Tad labai džiaugiamės pasirinkę šią kliniką!

Oksana D.
2021.04.16

Выражаю огромную благодарность всему коллективу Amicus dentis за профессионализм, внимание, терпение и душевность. Вы молодцы! Желаю процветания и успехов. 

Marina I.
2021.03.16

Viskas puiku, sutvarkė dantis puikiai! :))

T. Kučinskas
2021.02.15

Apie paslaugas tik geriausi žodžiai, kaip sakiau daktarei Justinai, kad ji ne tik suteikė laisvę šypsotis, tačiau ir sumažino paranojišką baimę šios srities specialistams.

Ingrida Č.
2021.02.09

Gydymas praėjo puikiai! Buvo lengva pasitikėti gydytoja ir jos rekomendacijomis, žinojau, kad esu gerose rankose. Taip pat labai džiaugiuosi, kad procedūros buvo atliktos greitai, vos kelių savaičių bėgyje.

Dominyka R.
2021.02.04

Labai dėkui visam kolektyvui už rūpestį ir mano gražią šypseną. Geros Jums kloties.

Nijolė J.
2020.11.24

Esu patenkinta registratūros darbuotojomis, o labiausiai odontologo Vytauto Tamošiūno dantų protezavimu, darbų paruošimu. Tai gerai išmanantis ir puikiai atliekantis savo darbą specialistas. Ačiū labai.

S. Vaitkuvienė
2020.11.20

Labai džiaugiuosi pasirinkdama šią kliniką. Teko aplankyti daug klinikų, bet šioje pastebėjau didelį profesionalumą, rūpestingumą, atsižvelgimą į kliento nuomonę ir atsidavimą tam, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas! Ačiū! Žinosiu, kur galėsiu grįžti ir ką galėsiu rekomenduoti kitiems :)

Julija J.
2020.11.17

Nuoširdžiai dėkoju gerb. gyd. Justinai Jakutienei už suteiktą galimybę vėl laisvai šypsotis! Justinos „auksinės“ rankelės kuria stebuklus! Taip pat dėkoju visam personalui už malonų priėmimą, bendravimą ir rūpestį. Esate tikri profesionalai! Buvo smagu ir nei kiek nebaisu;)

Natalija T.
2020.11.04

Nuoširdžiai dėkoju už puikų aptarnavimą, malonų bendravimą ir suteiktas aukščiausio lygio dantukų gydymo ir priežiūros paslaugas.

R. Valienė
2020.10.16

Vienos maloniausių, kiek teko sutikti administratorių, pasitinka ir išlydi su šypsena, visada atskambina, pasiūlo alternatyvas! Ačiū Joms, jos yra jūsų veidas!

Vaida R.
2020.10.09

Thanks for all team job and your smile.
Merci beaucoup.

Jacky C.
2020.10.08

Nuoširdus Ačiū už kvalifikuotai atliktą darbą ir grąžintą šypseną Justinai, o malonų aptarnavimą ir atidumą - visam personalui.

Violeta V.
2020.09.18

Didžiausios rekomendacijos! Puiki klinika, dėmesingas personalas, neskausminga ir informatyvi burnos higienos procedūra. Ačiū!

Aurimas D.
2020.09.18

Labai džiaugiamės, kad yra tokia klinika ir gydytojas - Vytautas. Linkime sėkmės, daug pacientų. Gydytojas tikrai labai įsiklauso ir paskiria tinkamiausią gydymą. Tikimės gydytojas ir toliau gydys savo pacientus! Arba sugrįš po kurio laiko !!! :)

Jelena P.
2020.09.15

Ačiū gydytojoms už profesionalumą bei rūpestį. Teko gydyti dantukus su pilna narkoze, likome labai patenkinti rezultatu!

Violeta I.
2020.09.10

Visam kolektyvui didelis DĖKUI! Profesionalus darbas ir malonus aptarnavimas. Ačiū!

Aušra T.
2020.07.02

Malonūs darbuotojai, kokybiškai atliekamos paslaugos.

Leonas
2020.06.26

Džiaugiuosi profesionaliu Vytauto ir Brigitos darbu. Nuolat grįžtu pas juos tiek dėl gydymo, tiek dėl gražesnės šypsenos. Ačiū!

Lina
2020.06.19

Labai profesionali, rūpestinga ir gera gydytoja Justina. Esu labai patenkinta galutiniu rezultatu. Visas aptarnavimas malonus ir sklandus. Labai dėkoju visiems! Ačiū! :)

Monika
2020.03.12

Pati geriausia klinika! Tiek vaikams, tiek suaugusiems, tiek "suaugusiems vaikams" :)

Jūratė B.
2020.03.06

Personalas labai punktualus, paslaugus ir profesionalus. Didelis dėkui už Jūsų darbą!

Aušra
2020.03.06

Labai dėkoju už malonų ir šiltą bendravimą, profesionalų darbą bei šypsenas. Ačiū!

Jolanta
2020.02.28

Viskas patiko! Profesionali komanda, malonūs gydytojai.

Loreta
2019.12.31

Ačiū, visada malonu apsilankyti. Puikus aptarnavimas, kompetetingi specialistai.

Tomas D.
2019.11.11

Ačiū už profesionalią burnos higieną ir kasdienės priežiūros patarimus klinikos gyd. Brigitai! Už svetingumą ir gerą nuotaiką ačiū administratorėms!

Melita N.
2019.10.01

Nuoširdžiai dėkoju Amicus Dentis komandai. Tokio profesionalumo, nuoširdumo ir meilės savo darbui rasi ne visur. Čia lankiausi virš trijų metų, ir sugrįšiu dar (jei prireiks) :). Džiaugiuosi savo natūraliai atrodančia šypsena. Ačiū dar kartą!

Julija Stankevičiūtė
2019.09.16

Patys geriausi ir rūpestingiausi gydytojai. Kiekvieną kartą jaučiuosi saugiai, net dingo dantisto kėdės baimė :)

Neringa
2019.09.09

Malonūs gydytojai. Viską paaiškina, pasiūlo geriausius ir moderniausius sprendimo būdus. Gali išspręsti visas problemas.

Česlav V.
2019.08.28

Labai malonus personalas. Vaikai išėjo su šypsena! Ačiū! :)

Ernesta R.
2019.08.06

Esu labai patenkinta, ne tik aš bet ir mano vyras, gydytoja Justina puiki specialistė, tobulai bendraujanti ir išsamiai pateikianti informaciją, neturiu nei vieno priekaišto dėl aptarnavimo kokybės. Rekomenduoju šimtų dešimt procentų. :)

Viktorija
2019.07.12

Labai norėčiau padėkoti odontologei Justinai Jakutienei už iš tiesų nepaprastai gražų, kruopštų darbą - tiesiog tobulai sutvarkytą ir mano veidui gražintą šypseną. Šypsena iš tiesų keičia viską, požiūrį į save, santykius su kitais, imi patikti ir net imi norėti patikti ir žinai, kad dabar gali :) Man buvo be galo malonu bendrauti su gydytoja, nuo pat pradžių buvo viskas aišku, suprantama, komfortiška, na ir rezultatas nuostabus. Ačiū už viską!

Margarita
2019.07.05

Labai esu patenkinta paslaugomis. Dėkoju daktarei Justinai ir visiems klinikos darbuotojams.

Roma
2019.07.02

Nuoširdžiai dėkoju Justinai už nuostabų dantukų gydymą. Ačiū!

Emilijus 10 metų
2019.06.28

Gydytoja Justina Jakutienė savo profesijos profesionalė, atliekanti darbą su dideliu atsidavimu ir begaliniu kruopštumu. Dantis sutvarkė nuostabiai. Esu daugiau nei laiminga. Didelis ačiū!

Marina M.
2019.06.21

Ačiū gydytojai Julijai už sveikus dantukus! Sėkmės! :)

Edvino mama
2019.06.18

Smagu buvo gydytis dantukus pas Brigitą Zakrytę.
:)

Ieva 11 metų
2019.05.31

Profesionali konsultacija ir paslaugos, dėmesys klientui. Esu dėkinga klinikos specialistams už greitą, kokybišką gydymą.

Daiva O.
2019.05.29

Labai įdomu, ten vaikai gali žiūrėti filmukus kol taiso dantukus, gaunama žaisliukus.

Ignė V. 10 metų
2019.05.15

Dėkojam klinikos gyd. Vytautui Tamošiūnui ir visai komandai už nuoširdumą, profesionalumą, tobulą aptarnavimą. Sėkmės Jums!!!

Matačiūnai
2019.05.14

Ačiū, kad po burnos higienos procedūros išeinu dar platesne šypsena! Linkėjimai higienistei ir visai klinikos komandai! Ačiū!

Indrė
2019.04.29

Labai ačiū Gerb. gydytojui Vytautui ir jo asistentei, kad jie visada laukia ir malonu kai iš klinikos išeini patenkintas. Gerų dienų visiems kas dirba klinikoje. IKI :)

Audronė L.
2019.04.11

Puiki klinika.
Puikūs darbuotojai!

A. Dumbliauskas
2019.04.03

Nuoširdžiai dėkojame už draugišką priėmimą, už suteiktą pagalbą ir gydymą. Ačiū visam kolektyvui!

Laima Kaminskienė
2019.03.28

Labai gerai kai gydytoja komentuoja ką daro, tuomet jautiesi saugiau, žinai ko laukti, ko tikėtis. Būtų gerai žinoti ko tikėtis artėjančio (kito) vizito metu. Taip pat, labai gera priminimų sistema ir labai malonios priėmime dirbančios merginos :)

Aistė J.
2019.03.18

Baimė odontologams pamiršta. Jau kokius 6 metus net negalvoju kitur lankytis. Brigita ir Vytautas tiesiog nuostabūs. Atliekama tik tai kas reikia ir su didžiausiu rūpesčiu. Rekomenduoju!

Rasa V.
2019.03.14

Jūs galite pasirinkti iš dešimčių stomatologinių klinikų su puikiais specialistais ir įranga, be to palyginus su kainomis kitose šalyse beveik už dyką. Kaina ir kokybė žinoma svarbu, bet tikras pasirinkimas mūsų šalyje yra ne kaina ar kokybė, o kaip jūs jausitės emocionaliai gydimo procese. Ypač jeigu jums reikalingas tęstinis gydymas.

Gediminas
2019.03.01

Excellent dentist and always nice service from the whole staff.

Leniitta B.
2019.02.22

Nebebijau eiti pas dantistus! Ačiū profesionalėms už rūpestingumą ir informatyvų gydymą. 5*/5 :)

Gintarė M.
2019.02.21

Ačiū! Puiki klinika, malonus aptarnavimas. Baimės odontologams nebeliko :) Sėkmės!

Antanas R.
2019.02.14

Kaip ir kiekvieną kartą apsilankius šioje klinikoje esu labai maloniai nustebinta. Įvertinus danties buklę visuomet yra pasitariama ir detaliai nupasakojama kas bus atliekama toliau,ko pasekoje paslaugų kokybe ir gydytojų profesionalumu yra visiškai nebeabejojama. Eilininį kartą ačiū už puikiai išspręstą problemą ☺️ sėkmės visam šauniam kolektyvui.

Agnė R.
2018.12.20

Džiaugiuosi, kad atradau jūsų kliniką, nes esu labai patenkinta maloniu, profesionaliu aptarnavimu.

Beata
2018.12.11

Noriu pasakyti nuoširdžiausią AČIŪ „Amicus Dentis” komandai, o ypač Justinai. Atsitikus nelaimei su dantim skambinau į visas klinikas iš eilės ir man labai pasisekė, kad patekau būtent į Jūsų kliniką ir mane priėmėte tą pačią dieną. Iki šiol atsimenu Justinos žodžius per pirmą susitikimą: „Nepergyvenkite, šiandien išeisite su dantuku!”, man kitą dieną buvo gimtadienis, tai todėl buvo labai skubu ir svarbu susitvarkyti.

Natalija
2018.11.28

Atvykau į kliniką pagal rekomendaciją. Reikėjo keisti viršutinių dantų plokštelę. Gydytoja Justina apžiūrėjo ir davė daug vertingų patarimų. Pasinaudojau jais ir esu labai patenkinta visu atliktu darbu. Taip pat burnos higienos specialistė Brigita puikiai dirba su pacientais. Gydymo metu nejaučiau jokio skausmo, todėl visada išeidavau su šypsena. O klinikos administratorės visada maloniai aptarnaudavo. Rekomenduosiu Amicus Dentis savo draugams!

Teresė
2018.11.20

Po daug metų ieškojimo radau kliniką, kurioje jaučiuosi ramiai. Likau sužavėta puikiu klinikos personalo aptarnavimu. Registratūros merginos visada rūpestingos ir malonios. Po vizito pas higienistę Brigitą nebebijau burnos higienos procedūrų. Apsilankius pas gyd. Raimondą - nebebaisu dantų kanalų gydymas. Gydytojos Justinos profesionalumas viršijo visus lūkesčius - nuoseklumas darbe, priežiūra bei konsultavimas tarp gydymų, įsiklausė į mano poreikius, išsamiai papasakojo apie gydymo galimybes, padėjo išsirinkti optimaliausią gydymo planą. Likau labai patenkinta rezultatu! Vaikų odontologė Lina - tikras stebuklas! Dukrytė parsinešė tiek daug gerų įspūdžių ir laukia sekančio vizito. Klinikoje jau lankomės ir toliau lankysimės visa šeima. Didelis Ačiū Jums už puikų darbą!

Eglė J.
2018.10.12

Labai džiaugiuosi atradusi Amicus Dentis kliniką! Buvau iš tų žmonių, kuriems mintys apie dantų taisymą neleisdavo užmigti, o vizitą stomatologijos klinikoje prisimindavau kaip didžiausią katastrofą dar ne vienerius metus po jo. Niekada netikėjau, kad apsilankymas pas stomatologą gali tapti įprasta, streso nekeliančia procedūra.

Domantė
2018.10.05

Tobula klinika! Net nežinau ką reikėtų pagerinti, gal per higieną visos burnos užšaldymas :). Personalas - ypač malonus. Jei būna stresinė diena, tai čia tampa atsipalaidavimo vieta. Visą gyvenimą bijojau dantistų, bet čia yra utopija - ši klinika išimtis. Lankiausi daugybėje, bet ši geriausia. Kur brangesnė klinika, ten ir personalas labiau pasikėlęs. O Jūsų klinikoje ir kaina, ir bendravimas, ir aplinka - niekam neturiu priekaištų. Aišku, pigiau visada norėtųsi. Prabangi pramoga - dantistai, bet Jūs tikrai pramoga. Čia VISADA gera ir jauku. Stresą jaučiau gal tik per pirmąjį kartą, Daugiau niekada. Ateinu su malonumu ! Gal tik pinigai be malonumo byra. Bet svarbiausia juk santykiai! Visiems rekomenduoju Jūsų kliniką, tuoj čia atsivesiu ir sesę.

Fausta
2018.09.27

Burnos higiena nėra mano mėgstamiausia procedūra, tačiau pribrendus reikalui pagal rekomendaciją užsiregistravau pas higienistę Brigitą. Dabar drąsiai galiu pasakyti, kad ši procedūra yra mėgstama! Puikiai, greitai, neskausmingai - ačiū Brigita !

Tomas
2018.09.18

Implantacijos procesas man nebuvo naujiena, todėl esu labai nustebusi visiškai kitu procesu, aptarnavimo kokybe. Viskas vyko sklandžiai, ir galutiniu rezultatu esu labai patenkinta. Dėkui už puikų darbą visam personalui. P.S. pirmą kartą implantacijos procesas buvo kitoje klinikoje.

S.R>
2018.09.05

Labai profesionalus aptarnavimas, daug informacijos ir naudingų patarimų neperšant nuomuonės. Esu labai patenkinta darbo eiga ir rezultatais. Nuoširdi besišypsanti komanda.

Vaida
2018.08.30

I don't usually leave reviews but this time I have to: I had to fix one cavity and I had appointment with doctor Justina. I am very afraid of the dentist and I can say that she was an amazing doctor - she is soooo calm and understanding, makes nice conversations and is so kind. After the visit my tooth was sensitive and I called to tell her this. She recommended to wait a bit and Monday she called me to ask how I am. This gesture was unexpected and extremely kind. Honestly, I am sorry I have to leave the country soon and no time to go and have other small cavities fixed by this doctor :(. I can't believe I regret not being able to go to the dentist... :)))) But joke apart, I recommend this clinic and this doctor.

Laura
2018.08.01

Didžiausios rekomendacijos - Brigitai Šinkūnienei! Net ir gana nemalonią procedūrą atlieka ypatingai greitai, o ir visada į mano klausimus atsako išsamiai, ir išeinu su didžiausia šypsena ;) Ačiū!

Grėtė
2018.07.27

Geriausia klinika, kokioje esu buvusi. Vytautas - nuostabus odontologas. Sąžiningas, nuoširdus. O vaikas vaikšto pas odontologę Liną, tai tokios puikios gydytojos vaikams tikrai nesu mačiusi. Didžiausios rekomendacijos :)

Sotera
2018.05.29

Jūsų klinikoje lankausi jau nebe pirmus metus, niekada nekyla abejonių, ar tvarkyti dantis čia. Personalas visada malonus ir draugiškas, gražiai sutinka ir šypsosi. Dantų gydytojai profesionalūs, paaiškina problemas ir pataria, kas geriausia. Taip pat pati klinikos aplinka sutvarkyta, švaru, aprūpinta vandeniu ir kita, o tai duoda labai daug. Dėkui ir, tikiuosi, dar sugrįšiu.

Radvilė K.
2018.05.17

Pasirinkau kliniką ir odontologą pagal dukros patarimą, kuri tik konsultavosi šioje klinikoje. Labai malonus ir dėmesingas aptarnavimas su komentarais gydymo metu, patarimais, profesionaliais pasiūlymais. Jūsų paslaugas būtinai rekomenduosiu savo pažįstamiems.

Ana Naumova
2018.05.08

Labai džiaugiuosi, kad pavyko papulti pas vaikučių gydytoją Brigitą Zakrytę. Konsultacijos metu nuramino dėl vaikučio dantukų būklės bei atsakė į visus rūpimus klausimus. Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju šitą gydytoją.

Mama Diana
2018.04.23

Esu lankiusi kitas stomatologines klinikas, bet apsilankius „Amicus Dentis“, žinau, kad kitose nebesilankysiu. Atmosfera nuostabi, jauki. Profesionalūs specialistai. Priėmime dirbantis personalas visada labai malonus ir rūpestingas. Darbo priemonės (bent jau mano akimis) labai kokybiškos. Jokių priekaištų neturiu, galiu tik pagirti ir pasidžiaugti, kad dar yra tokių klinikų. Džiaugiuosi, kad atradau „Amicus Dentis“ kliniką, kur žinau, kad man visada padės, ir specialistai sutvarkys visas esančias problemas. Ačiū Jums!

Alina S.
2018.04.12

Gydytojos Justinos darbu esu visiškai patenkintas. Viskas buvo atlikta labai kruopščiai, estetiškai gražiai ir kol kas panašu, kad kokybiškai. Gydytoja dirba pagal aukščiausius aptarnavimo standartus, viskas super.

Pilypas
2018.04.03

Puikiai atliekanti savo darbą klinika. Mandagūs gydytojai ir personalas, su šypsenom veide. Be galo dėkinga gydytojui Vytautui T. Sėkmės darbuose.

Natalija P.
2018.03.27

Labai džiaugiuosi šia odontologijos klinika, nes suprotezavo mano mamai dantis, ir ji dabar gali ramiai gyventi. Dėkojame už gerai ir kokybiškai atliktą darbą.

Loreta
2018.03.22

Profesionalumas, tikras ir nuoširdus atsižvelgimas į kliento poreikius. Mano lūkesčiai buvo viršyti 1000 proc. Mielos ir malonios darbuotojos. Gera čia sugrįžti! Gyd. Justinai – didelis ačiū už jos sukurtą stebuklą su priekiniu dantuku:). Ir ačiū visam kolektyvui už pozityvią atmosferą Jūsų klinikoje :)

Laima
2018.03.07

Jūsų klinikoje lankausi jau eilę metų, esu nuolatinė pacientė ir kiekvieną kartą grįžtu su malonumu, nes žinau, kad visada pagelbėsite išitikus bėdai.

Neringa A.
2018.03.02

Didelė padėka gyd. Vytautui už visiškai neskausmingą dantų gydymą bei implantavimą. Esu labai patenkinta Jūsų kokybišku darbu bei apsisprendimu dėl implanto.

Ona K.
2018.02.23

Labai patinka, kad higienistė Brigita kantriai viską išaiškina. Iki šiol niekada taip išsamiai niekas neaiškino, kaip prižiūrėti dantukus. O personalas visada maloniai pasitinka ir išlydi! Ačiū!

Sonata K.
2018.02.06

Labai labai malonūs darbuotojai! Visada gera grįžti.

Justas P.
2018.01.28

Labai malonus kolektyvas, geri specialistai, vaikinas patenkintas ir nebijo lankytis. Gera kaina už gražią šypseną.

Gželko A.
2018.01.17

Ilgai svarstėme, kur gydyti savo berniuką. Kolegos rekomendavo gydytoją Brigitą. Tikrai nenuvylė, kadangi gydytoja tikrai maloni, greitai rado bendrą kalbą su vaiku. Kolkas be baimės ir su noru einame į konsultacijas.

Mama Aušra
2018.01.12

Kliniką rekomendavo pažįstami, visą dominančią informaciją radau internetiniame puslapyje. Registruotis patogu ir greita, o gydymo rezultatu ir klinikos darbu esu patenkinta!

Akvilė M.
2018.01.07

Vizitams registruotis patogu ir greita. Esu patenkinta klinikos personalu, komanda dirba puikiai ir vieningai. Gydymo metu jaučiausi labai patogiai ir jaukiai. Viskas puiku, vargu, ar ką galima daryti geriau!

Rasa
2017.12.20

Nuoširdžiai dėkoju nuostabiems gyd. Vytautui ir jo asistentei Veronikai už profesionalų darbą, parodytą dėmėsį, kantrybę ir humorą! Siaubingai bijojau dantų gydymo, tad sulaukiau, kad prireikė implantų, vietoj prarastų dantų. O dabar galiu drąsiai šypsotis!

Natalija
2017.12.16

Profesionalus kolektyvas, malonus bendravimas, visada skiriamas dėmesys paaiškinti kas ir kaip :) Drąsiai rekomenduoju šią kliniką savo draugams.

Svetlana R.
2017.12.06

Man buvo atliktas kompleksinis gydymas, kurio pagrindinė dalis buvo estetinis dantų atstatymas. Labai profesionali komanda, o be to, labai miela bendravime. Ypatingai noriu padėkoti gydytojai Justinai – už švelnumą ir nuoširdumą. Rekomenduoju kiekvienam. Esu lankiusis pas įvairius gydytojus, o čia sutikau geriausius. Ačiū! (vertimas iš lenkų kalbos).

Patrycja Snaider
2017.12.04

Dukrytės dantukus gydo gyd. Lina. Ir iš ties labai malonu, kai vaikas pasitiki gydytoja ir visai nebijo vizito. Gydytoja ir visas personalas malonus, geranoriškas, suteikė visą informaciją.

Rusnės mama
2017.11.24

Apie Jūsų kliniką turiu labai gerą nuomonę. Ypač žaviuosi administratorių profesionalumu ir mokėjimu suteikti reikalingą informaciją.

Gžegož
2017.11.13

Malonus personalas, kokybiškas aptarnavimas.

Domas
2017.11.08

Malonus aptarnavimas, suteikta išsami informacija apie kiekvieną procedūrą, galimus variantus, pacientui skiriamas pakankamas laikas.

Dovilė
2017.11.06

Labai džiaugiuosi, kad teko gydytis pas jus. Jūs patapote artimi, lyg šeimos nariai. Ačiū visiems už viską. Būtinai rekomenduosiu savo pažįstamiems. Linkiu didelės sėkmės.

O. Balčienė
2017.10.23

Profesionalus ir gerai organizuotas darbas. Labai malonus, lansktus, draugiškas kolektyvas. Labai ačiū Brigitai ir gyd. Vytautui. Tikrai visus rekomenduoju ir prireikus sugrįšiu pati.

Pacientė
2017.10.16

Labai norėčiau padėkoti gyd. Vytautui ir jo asistentei už nuostabų darbą – esu labai patenkinta rezultatu ir, žinoma, labai dėkinga už greitą ir kokybišką darbą. Būtinai visiems rekomenduosiu ir dar ne kartą grįšiu pas Jus!

Aurelija B.
2017.10.04

Profesionalūs specialistai. Labai patinka, kad daug paaiškina, atsako į klausimus. Malonus administratorių bendravimas ir naudingi priminimai apie vizitą.

Ričkienė Irmina
2017.09.27
Donatas Valančiauskas

Paciento video atsiliepimas.

Donatas Valančiauskas
2017.09.22

Puiki aplinka, profesionalūs specialistai ir puikus dantų priežiūros planavimas (priminimai).

Žydrė Gavelienė
2017.09.19

Mėgiamiausia visų trijų mano vaikų odontologijos klinika. Džiaugiamės Jus atradę!

Jolanta R.
2017.09.13

Labai gera klinika! Dėkui odontologei Linai Džiaugytei, kuri yra tiesiog superinė vaikų dantukų gydymo burtininkė :) Labai malonus aptarnavimas ir geri specialistai tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Pacientė
2017.09.05

Jauki aplinka, malonus bendravimas, puikūs specialistai.

Neringa
2017.09.08

Nesitikėjau, kad įmanoma pamilti dantukų procedūras. Tačiau nuo kada pradėjome pas jus lankytis – esu priversta pakeisti nuomonę, nes namuose girdžiu dažną klausimą, kada mes vėl važiuosime pas dantukų gydytoją :) Ačiū!

Magdalenos
2017.09.04

Nuoširdžiausia padėka visam klinikos kolektyvui, ypatingai gydytojui Vytautui (kurio dėka vėl galiu šypsotis)! Ačiū už nuoširdumą, ačiū už profesionalumą, ačiū už palaikymą ir rūpestį. Jūsų kolektyvo dėka nebebijau odontologų :)

Nuoširdžiai dėkinga Inga
2017.08.24

Malonus aptarnavimas, kokybiškai atliekamos paslaugos. Tik pagyrimas!

Pacientė Diana M.
2017.08.17

Vienareikšmiškai geriausia klinika, kurioje yra tekę lankytis. Gydytojo Vytauto profesionalumas kelia absoliutų pasitikėjimą ir garantuoja tolimesnį lojalumą. Didelis ačiū ir iki pasimatymo. Sėkmės!

Jurgita Jucevičienė
2017.08.16

Dukrytės lankosi pas daktarę Liną. Tai pirma daktarė, kuri įkalbėjo vaikus gydytis dantukus. Dabar kiekvienas vizitas vaikams – šventė, labai visuomet laukia vizitų.

Jurgitos mama
2017.08.14

Klinikoje dirba geri specialistai. Visada viskas vyksta sklandžiai, be jokios įtampos. Jaučiasi gydytojų nuoširdumas bei atsidavimas darbui. Džiaugiuosi atradusi tokią kliniką.

J.V.
2017.08.07

Gyd. Raimonda puiki specialistė! Džiaugiuosi, kad paklausiau draugo rekomendacijos ir kreipiausi į šią kliniką.

Aleksandras
2017.07.28

Viskas labai patiko, planuojame čia dar ne kartą apsilankyti.

Renata
2017.07.12

Labai profesionali ir maloni gydytoja. Kruopščiai valo, pataria burnos higienos klausimais, be to labai moka bendrauti su vaikais!

Ligita
2017.06.27

Žinoma, kad esu labai patenkinta Jūsų klinikos darbu! Daugiausia mane globojo gyd. Justina. Ji išmokė nugalėti baimę, nes labai švelniai nuskausmindavo. Labai dėkoju anesteziologui, burnos chirurgui, gyd. Brigitai, asistentei Mildai ir administratorių duetui :)

Su pagarba, pacientė Inga Kraujalienė
2017.06.17

Ačiū gyd. Linutei už rūpestį, šilumą bei labai malonų bendravimą su mano dukryte.

Aistė
2017.06.15

Su šia klinika draugauju jau daug metų ir šia draugyste esu labai patenkinta:)

Aušra B.
2017.05.28

Norėčiau padėkoti gyd. Raimondai Ustilienei už labai puikiai ir greitai atliktą darbą bei išsamų danties būklės paaiškinimą.

Ilona Z.
2017.05.08

Didelis ačiū gyd. Tamošiūnui už greitą ir neskausmingą protinio danties šalinimą.

Audrius
2017.05.05

Mes norim padėkoti už išsaugotus Emilijos dantukus ir žadame draugauti ir toliau atskrendant pasitikrinti :) Esam labai dėkingi už gerą ir malonų aptarnavimą, prisitaikymą prie kliento ir puikų Jūsų komandos darbą! Ačiū labai :)

Erika Georgievna
2017.04.27

Labai jauki klinika, visuomet malonu čia sugrįžti.

Aldona
2017.04.19

Labai džiaugiuosi, jog šioje klinikoje turėjau galimybę susitvarkyti dantis taikaint intraveninę sedaciją. Kadangi turiu didelę stomatologų baimę, džiaugiuosi, kad klinikos kolektyvas padėjo viską išspręsti greitai ir profesionaliai.

Domas
2017.04.13

Norėčiau labai padėkoti gydytojai Justinai bei jos asistentei už labai kruoštų, nuoširdų bei rūpestingai atliktą darbą. Smagu, jog atvykus į vizitą pas odontologą jautiesi lyg būtum su savo geriausiais draugais.

Aura
2017.04.06

Labai džiaugiuosi kai vaikai po profilaktinių apsilankymų išeina visada laimingi ir nusiteikę grįžti kuo greičiau.

Dainora
2017.04.04

Profesionali, nuoširdi, apgalvota pagalba. Smagu įgyvendinti svajonę ir po ilgų susitikimų išeiti ne tik sveikais, bet ir labai pagražėjusiais dantimis.

Pacientė
2017.03.24

Patiko paslaugų kokybė ir aptarnavimas. Tikrai sugrįšiu ir galiu drąsiai rekomenduoti kitiems.

Ieva
2017.03.16

Esu nuoširdžiai dėkinga gyd. Raimundui už priekinius dantukus :) Visiškai pateisino lūkesčius, labai patiko profesionalumas ir todėl nuo šiol visiems rekomenduosiu dantis tvarkytis tik pas Jus.

Jurgita A.
2017.03.08

Didelis ačiū pačiai geriausiai odontologijos klinikai! Visada malonu (ir ne baisu) pas Jus sugrįžti.

Eglė
2017.02.28

I am very pleased with treatment and result. And I am very impressed of your service for patients. You are very responsible and professional.

Cyris Backlin (Sweden)
2017.02.17

Vaikų gydotoja Lina - tai gydytoja dirbanti su meile ir užsidegimu. Visuomet rekomenduoju gydytoją ir kitoms mamytėms.

Ievutės Mama
2017.02.10

Didelis ačiū higienistei Brigitai už puikiai atliekamą burnos higieną. Niekur kitur taip nedžiugina rezultatai, kaip po jos atliekamos procedūros.

Sonata
2017.02.02

Padėka gyd. Vytautui už greitai ir kokybiškai įsriegtus implantus. Galutinis rezultatas džiugina kiekvieną dieną, kad galiu pagaliau mėgautis maistu.

Jonas K.
2017.01.23

Esu dėkingas burnos higienistei Brigitai už motyvaciją kruopščiau prižiūrėti savo dantis.

Olegas
2017.01.18

Gyd. Brigita Zakrytė – pati geriausia! :)

Paulina G., 11 metų
2017.01.15

Negalėjau net įsivaizduoti kaip odontologija toli pažengus į priekį. Nuo vaikystės turiu baimę lankytis pas odontologus, todėl ilgą laiką vizitai buvo atidėliojami kol padėtis pasidarė labai prasta. Šioje klinikoje buvo patarta gydytis su sedacija - tai yra mano gyvenimo atradimas :)

Jolanta K.
2017.01.12

Grįšiu kai tik prireiks profesionalios komandos pagalbos. Sėkmės Jums.

Mindaugas
2016.12.28

Ačiū, kad padrąsinote išmėginti dantų balinimą. Po breketų nuėmimo vaizdas vis dėlto nedžiugino iki galo, tačiau išsibalinus dantis rezultatai viršijo visus lūkesčius.

Aušrinė
2016.12.22

Visada grįždama šventėms apsilankau pas gyd. Vytautą ir noriu padėkoti už duodamus patarimus ir pabarimus, ko pasekoje mano dantys man kelia vis mažiau rūpesčių.

Agnė
2016.12.19

Esame labai dėkingi, kad taip greitai sureagavote į mūsų prašymą dėl skubaus vaikučio dantukų gydymo su narkoze. Per dieną buvo viskas suorganizuota ir visi devyni dantukai sugydyti iškart. Ačiū visam kolektyvui dar kartą.

Jurgaičiai
2016.12.16

Gyvenu užsienyje, tad labai džiaugiuosi atradus „Amicus Dentis“ kliniką, kuomet galiu viską atlikti vienoje vietoje ir labai operatyviai. Puikus personalas, puikus aptarnavimas!

Audronė J.
2016.12.09

Geriausia klinika rajone ir mieste.

Vytautas Petrašiūnas
2016.11.25

Dėkoju daktarei Justinai už malonų priėmimą ir gerus patarimus. Administratorėms - už malonų bendravimą. Linkiu, kad ši klinika ilgai gyvuotų ir blogų pacientų nebūtų. Už viską dėkoju.

Gintarė M.
2016.11.20

Noriu padėkoti klinikos darbuotojams už puikų, malonų, profesionalų darbą, atidą paciento poreikiams. Tikrai labai džiaugiuosi atradusi Jus! Tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos. Nuo šiol į odontologo kėdę keliauju be baimės ir su pasitikėjimu. Ačiū Jums!

Goda Baranauskaitė
2016.11.11

Pagaliau turiu tokią šypseną apie kokią visada ir svajojau nuo paauglystės. Už tai ačiū gydytojai Justinai, kuri atliko viską be galo kruopščiai ir nepriekaištingai.

Irmina J.
2016.11.06

Nuoširdus ačiū vaikų daktarei Brigitai Z. už puikų darbą su mano sūnumi. Po apsilankymo pas šią daktarę mes nebebijome lankytis pas dantistus.

Luko mama Giedrė
2016.10.17

Turbūt kaip ir kiekvienas žmogus taip ir aš delsiau ir bijojau pašalinti protinius dantis, bet po konsultacijos su chirurgu Raimundu pagaliau pasiryžau šiai procedūrai! Pagaliau nebereik kentėt augimo skausmų!! Puikus gydytojas, atliko viską greitai ir neskausmingai.Tikrai rekomenduočiau šalinti dantis pas šį chirurgą.

Adomas
2016.10.13

Visada malonu sugrįžti į šią kliniką, kurioje maloniai pasitinka besišypsančios administratorės, šiltai ir jaukiai pasiūlydamos arbatos ar kavos, iškart išgaruoja visos baimės.

Aldona
2016.10.09

Labai norėčiau padėkoti burnos higienistei Brigitai už puikiai ir itin švelniai atliktą burnos higieną. Malonu sugrižti pas gydytoją, kuri visada pasitinka su šypsena ir puikia nuotaika!!

Giedrė
2016.09.27

Aš galvojau, kad niekada negalėsiu šypsotis plačia šypsena, visada norėjosi slėpti priekinius dantis, net neįsivaizduojate, koks dabar esu laimingas, kai dantys tapo tokie gražūs. Ačiū Jūsų klinikai.

Virginijus M.
2016.09.06

Smagu, kad gavau visą išsamią informaciją apie dantų balinimą, jau laukiu nesulaukiu, kokie bus rezultatai. Sėkmės Jums.

Sima
2016.08.29

Esu dėkingas už išsamias konsultacijas ir atsakymus į visus klausimus.

Rolandas P.
2016.08.23

Buvau nustebinta, kaip gydytoja Lina nuostabiai moka bendrauti su vaikais. Mano dukra net liko laiminga, kai buvo pašalintas pieninis dantukas. Labai labai Jums ačiū.

Estrėjos mama
2016.08.18

Ačiū už draugiškas šypsenas, visada smagu sugrįžti į šią kliniką.

Ramutė
2016.07.18

Labai bijojau, kai reikėjo šalinti protinius dantis, bet jie buvo pašalinti taip greitai, matosi, kad tikri profesionalai dirba. Padėka chirurgui R. Golubevui.

Silva K
2016.07.06

Pirmą kartą gyvenime nejaučiau jokio skausmo gręžiant dantis, labai ačiū, daugiau niekada nebebijosiu ir lankysiuos tik Jūsų klinikoje.

Irma
2016.07.05

Viskas labai patiko.

Tadas
2016.06.21

Labai dėkoju, kad priekiniai suplombuoti dantys atrodo labai natūraliai, nepalyginsi su anksčiau plombuotais ne šitoje klinikoje.

Vida R.
2016.06.15

Labai džiaugiuosi, kad klinikoje yra rentgeno aparatai ir nereikia dėl nuotraukų važinėti po kitas klinikas.

Anastasija
2016.06.03

Sveiki, labai ačiū už gerą dantų būklės diagnostiką bei išsamų paaiškinimą dėl gydymo eigos.

Tomas
2016.05.11

Klinika verta geriausio įvertinimo. Aptarnavimas puikus. Kol laukėme operacijos vaikas net pats prašėse pas daktarę į kabinetą. Ačiū jums.

Žana
2016.04.12

Tikrai nuostabi klinika ir nuostabūs daktarai. Nuostabi ir rūpestinga gyd. Ieva.

Edita L.
2016.04.05

Nuoširdžiai dėkoju visai jūsų nuostabiai komandai už begalinį dėmesį ir rūpestingumą, gydant mano sūnaus dantukus. Ačiū gyd. Linai Džiaugytei, anesteziologei Audronei Tamošiūnienei ir Gyd. Asistentei. Čia iš tiesų dirba nuostabūs, atsidavę savo pašaukimui žmonės! Linkiu šiai klinikai ir visam kolektyvui ilgų ir sėkmingų gyvavimo metų!

Neringa
2016.03.25

Ačiū visam kolektyvui, o ypač daktarei Linai už profesionalų darbą, šiltą priėmimą. Dėka Jūsų mūsų dantukai dabar tobuli.

Viktorija
2016.03.17

Nuostabi klinika ir visas jos personalas. Kadangi jus pasirinkau pagal atsiliepimus internete, pirmą kartą į vizitą ėjau su nerimu, bet nepasigailėjau. Čia dirba žmonės, kurie yra geri savo srities specialistai. Labai rekomenduoju gydytoją J. Jakutienę, kuri atliko savo darbą nuostabiai.

Rita Z.
2016.03.07

Klinika tikrai puiki. Aptarnavimas – aukščiausio lygio. Gydytojai – tikri profesionalai. Atidūs, jautrūs, neformaliai bendraujantys su pacientais. Visiems labai dėkoju, o ypač gydytojui Vytautui. Beje, labai patiko kreipimąsis į pacientus vardais. Smulkmena, bet psichologiniu požiūriu svarbi. Nebeieškosiu, kur galėčiau prižiūrėti dantis, nes jau atradau savąją kliniką. Linkiu klestėti ir turėti kuo daugiau pacientų.

Regina
2016.03.02

Labai patenkinta paslaugomis, gydytojos konsultacijos išsamumu, rūpestingumu, kruopštumu ir bendrai paslaugų kokybe. Drąsiai rekomenduočiau draugams ir pažįstamiems.

Agnė
2016.02.28

Dirba puikūs gydytojai! Labai malonus priėmimas, didelis dėmesys pacientui.:) Dėkinga gyd. Vytautui už sutvarkytus dantis! Taip pat burnos higienistei ir anesteziologui-reanimatologui Virginijui! Nuo vaikystės turiu didžiulę baimę visoms odontologo atliekamoms procedūroms. Apsilankius klinikoje, net apžiūrint dantis, į tai buvo atsižvelgta. Intraveninė sedacija, puiki išeitis, tiems, kurie bijo visų procedūrų ir nenori nieko prisiminti kas buvo daroma. Rekomenduoju šią kliniką! Į šią kliniką su malonumu atvyksiu tikrintis dantų reguliariai.:) Džiaugiuosi jus atradusi!

Lina B.
2016.02.03

Malonus personalas, gydytojai jauni ir dirbantys pagal naujas technologijas, tikri specialistai savo srities. Buvo daug patarta ir puikiai išaiškintos būsimos procedūros ir jų esmė. Darbai atlikti puikiai.

Deividas B.
2016.01.18

Buvo malonu lankytis šioje klinikoje, nes buvo jaučiamas supratimas, pagarba iš kiekvieno darbuotojo. Kadangi praeityje buvau turėjusi neigiamos patirties, labai atidžiai rinkausi kur lankytis toliau, ir „Amicus Dentis“ klinika atitiko lūkesčius. Gydytoja Jakutienė buvo besidominti, ieškanti geriausio varianto, įsiklausanti ir siūlanti sprendimus iš estetinės pusės, man tai buvo aktualu.

Rūta K.
2016.01.06

Labai senai norėjau pakoreguoti dantenas, jaučiau diskomfortą, nepilna šypsena šypsodavausi. Apsilankiusi „Amicus Dentis“ klinikoje man buvo lazeriu atlikta dantenų korekcija, viską atliko tobulai. Operacijos metu jokio skausmo nejutau, tik šiek tiek bijojau. Po operacijos šiek tiek skaudėjo, bet skausmas nebuvo stiprus. Plaunantis dantis šiek tiek kraujavo. Gyjimas truko apie savaitę, kol visiškai nebejutau skausmo. Nuo šiol jaučiuosi nuostabiai, galiu drąsiai šypsotis negalvodama apie savo dantenas, kad jos yra nelygios. Labai dėkoju gydytojai Justinai, kuri yra begalo darbšti, maloni, rūpestinga. :)

Klinikos pacientė
2015.12.29

Didžiausia padėka, už išpildytą svajonę, turėti gražią šypseną. Esu be galo patenkinta. Nuostabi Jūsų klinika, puikūs ir profesionalūs daktarai, ir viskuo absoliučiai esu patenkinta! Nuo šiol, tik Jūsų dėka, nebebijau odontologų ir jų teikiamų paslaugų. Ačiū už tai!

Laura
2015.11.15

Norėčiau padėkoti gydytojai Linai Džiaugytei. Ji pakeitė mano vaiko požiūrį į dantų gydymą. Apsilankymas Jūsų klinikoje nekelia streso ir baimės. Esame dėkingi Jūsų klinikai.

Raimonda
2015.12.02

Šioje klinikoje pradėjau gydytis aš, o šiuo metu ir mano dukra. Geriausi atsiliepimai apie gydytojas Liną ir Justiną. Labai profesionalios ir rūpestingos gydytojos, visada sulauksi patarimo ir paaiškinimo. Ačiū Jums už tai, kad rūpinatės mūsų dantimis!

Ramunė
2015.11.18

Maloni aplinka, gydytojų profesionalumas, nuoširdus rūpestis – džiaugiuosi, kad gydausi pas Jus.

Virginija
2015.11.09

Ilgai rinkausi kur gydytis dantis. Po draugės rekomendacijos nusprendžiau apsilankyti Jūsų klinikoje. Paslaugos atliekamos profesionaliai, šiuolaikinėmis technologijomis, nuoširdus bendravimas.

Giedrius
2015.11.05

Labai bijojau rauti protinius dantis. Daug girdėjau nemalonių istorijų apie tai. Labai dėkinga chirurgui Raimundui už profesionaliai atliktą procedūrą, puikų nuskausminimą ir rūpestį.

Vytautė
2015.10.30

Šioje klinikoje dirba šauni komanda. Profesionalūs gydytojai, rūpestingos ir dėmesingos administratorės. Visada malonu sugrįžti, nors procedūros ir ne pačios maloniausios :)

Tomas
2015.10.19

Jūsų klinika man paliko gerą įspūdį. Jau pirmo apsilankymo metu supratau, kas yra geras dantų gydytojas. Asistentės ir administratorės malonios ir rūpestingos. Ačiū Jums, būtinai rekomenduosiu savo draugams.

Alisa
2015.10.15

Dėkoju klinikos visam kolektyvui už kokybiškai atliktus darbus bei šiltą aptarnavimą.

Justinas
2015.10.12

Ilgą laiką kompleksavau dėl negražių savo dantų. Po kelių apsilankymų Jūsų klinikoje mano savijauta pasikeitė. Didelį ačiū sakau gyd. Justinai, endodontei Raimondai ir visam Jūsų kolektyvui už puikų ir malonų aptarnavimą. Turiu tai, apie ką svajojau labai ilgai – gražius ir sveikus dantis.

Rūta
2015.10.10

Nuoširdžiai ačiū burnos higienistei Brigitai už rūpestingai atliktą burnos higieną, patarimus ir dėmesį. Linku sėkmės darbuose.

Laima
2015.09.27

Visam Jūsų kolektyvui dėkinga už savo gražią šypseną :) Sėkmės darbuose!

Agnė
2015.09.20

Ačiū gydytojui Vytautui Tamošiūnui už galimybę nuo šiol daugiau šypsotis. :)

Mečislavas
2015.09.12

Esu patenkinta klinikos profesionalių gydytojų darbu. Ačiū už patarimus ir malonų aptarnavimą.

Vilija
2015.08.28

Puiki klinika ir gydytojai. Ačiū visiems. Ypač džiaugiuosi baltutėliais dantimis ištisus metus Brigitos Šinkūnienės dėka :) Ačiū jai už gerą nuotaiką ir profesionalų darbą!

Jurgita G.
2015.07.03

Puiki klinika! Nuostabus personalas ir gydytojai. Anksčiau labai bijojau žmonių baltais chalatais, kurie lenda tau į burną, bet dabar galiu be baimės atverti burną ir parodyti savo nuostabius baltus dantis prieš „Amicus Dentis“ gydytojus ir ypač gyd. Justiną Jakutienę.

Romualdas
2015.06.22

Profesionali klinika su šauniu kolektyvu! Ačiū Jums labai už nuostabią šypseną. Rekomenduosiu visiems savo draugams! Sėkmės Jums!

Oksana