Erika Mažeikė

Vaikų odontologė

Gydytoja Erika savo kasdienio darbo nebeįsivaizduoja be vaikų šypsenų ir istorijų apie dantukų „gyventojus“, o vaikų odontologiją pasirinko, nes tiki, kad užauginti kartą žmonių, neturinčių problemų dėl dantų sveikatos, yra sunkus, bet prasmingas ir dedant tinkamas pastangas – pasiekiamas tikslas. Dėl to gydytoja ypatingą dėmesį skiria dantų ligų profilaktikai – kaip išsaugoti dantis sveikus, kad jų visai nereikėtų gydyti. Jau pažeistus dantis gydo plombuodama ar atstatinėdama vainikėliais. Dirbdama gydytoja Erika koncentruojasi į du jai svarbiausius dalykus – mažojo paciento komfortą procedūros metu ir maksimaliai gerus ilgalaikius gydymo rezultatus. Šiuos tikslus jai pasiekti padeda vaikų psichologijos žinios, darbas su optika ir nuolatinis domėjimasis naujovėmis, noras tobulėti.

Išsilavinimas

1995–2007 m . Ylakių vidurinė mokykla, atestatas su pagyrimu.

2007–2012 m. Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas, Odontologijos institutas, gydytojo odontologo profesinė kvalifikacija.

2014–2017 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, vaikų odontologijos rezidentūra.

Narystė

Nuo 2012 m. Lietuvos Respublikos Odontologų rūmų narė.

Kvalifikacija

Gydytoja Erika ne tik aktyviai dalyvauja konferencijose Lietuvoje bei užsienyje, bet ir užsiima švietėjiška veikla – skaito paskaitas kolegoms ir tėvams apie vaikų dantų sveikatą.
Stažavosi Vokietijoje, dalyvavo praktiniuose vaikų odontologų mokymuose Olandijoje.
Su pacientais gali bendrauti lietuvių, anglų kalbomis.
2019 m. Lietuvos laktacijos ir žindymo asociacijos seminare „Burnos būklė ir motorika sėkmingam žindymui“ skaitytas pranešimas tema „Prisegti lūpos ir liežuvio pasaitėliai“.
Praktiniai diagnostikos patarimai ir naujos gydymo tendencijos „Richard Baxter Tongue tie academy“ paskaitų ciklas

Čia gimsta šypsenos... Amicus dentis