Vytautas Tamošiūnas

Gyd. odontologas (implantavimas, protezavimas)

Gydytojas Vytautas yra sukaupęs didelę profesinę darbo patirtį Lietuvoje ir užsienyje. Gydytojas atlieka dantų implantacijas, kaulo priauginimus, sinuso pakėlimus, lazerines chirurgines procedūras. Taip pat turi didelę dantų protezavimo patirtį.
Gydytojas teigia, jog tobulumui ribų nėra, todėl stengiasi tobulėti savo srityje, siekdamas kuo geresnių rezultatų ir didesnio komforto pacientui. Sudėtingesnės pagalbos procedūras gydytojas atlieka komandoje su anesteziologu-reanimatologu užmigdytam pacientui. Itin didelio preciziškumo reikalaujančius darbus atlieka naudodamas 3 kartus didinančius „Surgical Acuity“ akinius.

Išsilavinimas

1990–1995 m. Kauno „Saulės“ gimnazija.

1995–2000 m. Kauno medicinos universitetas, Stomatologijos fakultetas.

2001–2004 m. podiplominės studijos Vilniaus universiteto Žalgirio klinikoje. Antrinė rezidentūra. Studijuodamas daugiausia dėmesio skyrė profilaktinei odontologijai, profilaktinių priemonių parinkimui bei jų efektyviam taikymui ir individualios rizikos faktorių įvertinimui.

2004–2009 m. podiplominės studijos Mančesterio universitete. Darbo tema: „Kariozinių dantų gydymo strategija, taikant sprendimo analizę“.

Profesinė praktika ir patirtis

2002–2004 m. žurnalo odontologams „Stominfo“ vyriausiasis redaktorius.

2001–2003 m. VRM II pulko bendrosios praktikos gydytojas odontologas.

2003–2004 m. E. Milerio odontologijos klinika.

2004–2008 m. bendrosios praktikos gydytojas odontologas Didžiojoje Britanijoje.

2008–2010 m. Odontologijos klinika „Walton Hall Dental Practice“ Liverpulyje, savininkas, odontologas.

Nuo 2010 m. V. Tamošiūno ir J. Jakutienės odontologijos klinika „Amicus Dentis“.

Narystė

Nuo 2004 m. – Lietuvos Respublikos odontologų rūmų narys.

Nuo 2010 m. – Tarptautinės odontologinių tyrimų asociacijos narys.

Kvalifikacija

Gyd. Vytautas Tamošiūnas reguliariai lankosi seminaruose ir konferencijose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Kiekvienais metais nenuilstamai skiria mažiausiai 50 valandų iš savo laisvalaikio profesiniam tobulėjimui. Tam, kad pirmasis sužinotų odontologijos srities naujoves, prenumeruoja specialiuosius leidinius „British Dental Journal“ ir „Journal of Dental Research“.

Čia gimsta šypsenos... Amicus dentis